У Запоріжжі конвертцентр вивів у «тінь» 100 мільйонів гривень

Фото: Google.com

Діяльність конвертаційного центру у Запоріжжі, через який виведено у «тінь» майже 100 мільйонів гривень, блокувала СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що організували «конверт» майже рік тому двоє мешканців обласного центру.

Вони надавали замовникам «послуги» із переведення коштів у готівку через здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій. Конвертцентр також забезпечував штучну мінімізацію податкових платежів до бюджету. Серед «клієнтів» зловмисників було понад 50 комерційних структур» реального сектору економіки» та декілька державних підприємств регіону.

Під час обшуків в офісі конвертаційного центру правоохоронці вилучили печатки підконтрольних підприємств, бухгалтерську та банківську документацію, чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність. Також виявлено понад 600 тисяч гривень та 15 тисяч євро.

За матеріалами СБУ вирішується питання щодо притягнення до відповідальності керівництва підприємств-клієнтів конвертцентру для відшкодування держбюджету завданих збитків. Тривають слідчо-оперативні дії.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-konvertcentr-viviv-u-tin-100-miljoniv-griven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top