У Запоріжжі коштами фонду реконструюють обласну інфекційну лікарню – фото

Ситуація з COVID-19 показала, що держава, бізнес і громадськість повинні усвідомлено ставитися до питань сталого розвитку та діяти узгоджено. Проблема стабільності охоплює всі аспекти: соціальні, економічні, культурні та екологічні. Також важливо розуміти, що заходи, спрямовані на підтримку стабільності, крім оперативного реагування, повинні носити попереджувальний характер і плануватися завчасно і на постійній основі.

Один з таких важливих для регіону прикладів – відбувся 7 грудня 2019 року в Запорізькій обласній філармонії камерний благодійний захід “Бути Добру” під патронатом голови Запорізької ОДА Туринка Віталія Вікторовича.

На заході зібралися люди, для яких відповідальність і любов – поняття, тісно пов’язані між собою. Люди, які давно знайомі з благодійними проєктами Наталії Попової, безпосереднього організатора події і засновника БФ “БУТИ ДОБРУ”.

Основною метою заходу був збір коштів на ремонт і реконструкцію Запорізької обласної інфекційної лікарні, важливого стратегічного об’єкта системи охорони здоров’я регіону. У нинішніх умовах поширення пандемії, рішення представників БФ “БУТИ ДОБРУ” є життєво необхідними в прямому сенсі слова, а терміни реалізації проекту як ніколи своєчасними.

Таким був вигляд приміщень до ремонту:

Огляд і оцінка стану лікарні будівельними експертами, а також інформація, надана головним лікарем, дозволили визначити пріоритети і сконцентрувати зусилля на критично важливих завданнях, а саме: замінити дверні блоки в боксах Мельцера дитячого відділення і відділення нейроінфекцій, зробити якісний ремонт у відділенні нейроінфекцій. Так само було надано гуманітарну допомогу – 30 ліжок для палат.

Загальний кошторис робіт склав 1 790 000 грн., включаючи заміну дверних блоків в зазначених відділеннях на суму 223 000 грн.

Приватні пожертвування і благодійні внески на даний проект склали 1 759 000 грн. При цьому на заміну всіх дверних блоків перераховано 85% від загальних коштів благодійних внесків.

Станом на 17 березня 2020 р залишок грошових коштів становить 406 644 грн. На даний момент виконано 73% заявлених робіт, які включають завершений капітальний ремонт в чотирьох великих палатах відділення нейроінфекцій. Крім того, ведеться підготовка до косметичного ремонту коридору відділення нейроінфекцій і одномісних боксів (закуплений основний обсяг СММ для цих робіт). За сприяння голови Запорізької ОДА Туринка Віталія Вікторовича була надана гуманітарна допомога – установка 30 одиниць лікарняних ліжок.

Всі роботи виконуються з урахуванням можливостей лікарні в наданні приміщень в період сезонної епідемії і загрози поширення пандемії в Україні. При цьому загальний темп виконання робіт вище, ніж очікувався.

Даний приклад залучення бізнесу, громадськості та держави наочно демонструє, як можна згуртовано діяти і ефективно досягати цілей, спрямованих на розвиток і підтримку добробуту регіону.

На сьогодні відремонтовані присіщення мають такий вигляд.

Сообщение У Запоріжжі коштами фонду реконструюють обласну інфекційну лікарню – фото появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-koshtami-fondu-rekonstrujujut-oblasnu-infekcijnu-likarnju-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top