У Запоріжжі кошти на ремонт зруйнованих росіянами будинків можуть знову піти не туди. Відео

На сесії Запорізької міськради виділили кошти на капітальний ремонт зруйнованих російськими нацистами багатоквартирних будинків. Але не обійшлося без

Депутатський корпус міськради Запоріжжя підтримав рішення про виділення коштів на капітальний ремонт зруйнованих багатоквартирних будинків на вул. Кияшко, 22, вул. Сталеварів, 16, вул. Зестафонській, 10 та пр. Соборному, 151.

Як зазначається в оприлюднених документах, фінансування програми відбудови житлового фонду на 2023-2025 рік збільшується майже на 395 млн грн і складає 988 793,114 тис грн.

Але не всі депутати позитивно оцінили запропоновані зміни. Так, голова фракції «Європейської солідарності» Микола Бєлий повідомив, що, наприклад, на реконструкцію будинку по пр. Соборний 151 виділяється близько 141 млн грн. Там всього 24 квартири. За ці кошти можна придбати близько 150 квартир на вторинному квартир!

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-koshty-na-remont-zruynovanykh-rosiianamy-budynkiv-mozhut-znovu-pity-ne-tudy-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top