У Запоріжжі ковідна лікарня заповнена на 90%: ресурс медичних закладів майже вичерпаний

У Запоріжжі міська лікарня №7 ще минулого року була визначена як лікарня для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. На сьогодні вона майже заповнена пацієнтами.

Як розповіла директорка КНП «Міська лікарня №7» Ірина Смирнова, заклад надає допомогу хворим у тяжкому або вкрай тяжкому стані. Через нову хвилю коронавірусу в лікарні збільшили кількість ліжок зі 130 до 250. Проте на сьогодні 90% з них зайняті. Також було збільшено кількість ліжок і в реанімаційному відділенні – з 6 до 12.

Медики наголошують, що вакциновані люди переносять хворобу набагато легше і не потряпляють до реанімацій. За словами Ірини Смирнової, 99,9% хворих, які потрапляють до лікарень – не вакциновані. Є поодинокі хворі, які мають одне щеплення та захворіли між першою та другою дозами. Вік людей різний – є молоді, є пацієнти похилого віку. Останні переносять інфекцію дуже тяжко, оскільки мають багато супутніх захворювань.

— Кожен хворий, який потребує кисневої терапії, нею забезпечений. Але це не зменшує тяжкість перебігу хвороби. Я хочу звернутись до всіх містян: будь ласка, підіть до пункту вакцинації та зробіть щеплення. Оскільки лише сформований колективний імунітет дасть нам можливість спинити цю епідемію. Ресурс медичних закладів майже вичерпаний, — відзначила Ірина Смирнова.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-kovidna-likarnia-zapovnena-na-90-resurs-medychnykh-zakladiv-mayzhe-vycherpanyy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top