У Запоріжжі краєзнавець знайшов фігуру великої жаби

Скульптуру можна побачити за адресою вулиця Лобановського, 11. Знаходиться вона в кварталі між вулицями Лобановського, Незалежної України та Трегубенка, що в Дніпровському районі.

“Ну, звичайно, це не зовсім пам’ятник. Або зовсім не пам’ятник. Наша героїня-жаба колись була частиною чи басейну, то чи фонтану — на подвір’ї дитсадка. Басейн вже давно не працює, як і власне дитсадок. А ось жабка донині стоїть на своєму п’єдесталі. Ну дуже схожа на пам’ятник, чи не так”— розповідає Роман Акбаш.

У коментарях жителів Запоріжжя розповіли, що раніше з цієї жаби ще й лилась вода, яка текла в басейн, що знаходився в дитячому садочку «Курочка Ряба» від комбінату Дніпроспецсталь.

Наразі, як бачимо, навколо залишилися лише руїни, а от жаба все ще на місці.

Нагадаємо, у центрі Запоріжжя, на вулиці Лермонтова, створили новий арт-об’єкт під назвою «Той, хто мріє». Головна ідея скульптури — показати людям, що у будь-який час, у вирі повсякденних турбот та негативної інформації важливо не забувати мріяти та вірити в краще.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-v-odnomu-z-dvoriv-znajshli-skulpturu-zhabi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-v-odnomu-z-dvoriv-znajshli-skulpturu-zhabi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top