У Запоріжжі курсує трамвай, присвячений Заводському району

Вчора, 23 травня, до 55-річчя утворення Заводського району м. Запоріжжя, на рейс пустили трамвай №16 запорізького виробництва, присвячений цьому району.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

«23 травня Заводський район відзначає 55-ту річницю свого утворення. Сьогоднішній вихід на лінію нового трамвая, який курсуватиме між вокзалом «Запоріжжя 1» і Заводським районом, – це чудовий подарунок як для жителів нашого району, так і для всіх запоріжців. Комфорт містян зараз важливий як ніколи, і вони заслуговують найкращого», – зазначив голова Заводської районної адміністрації Роман Кір’янов.

Заступник начальника з виробничо-технічних питань КП «Запоріжелектротранс» Артур Ісаєв повідомив, що новий трамвай також створено на цьому підприємстві. Корпус машини було зварено на машинобудівному заводі м. Калуш, у Броварах його пофарбували та облаштували вікна. Усі інші роботи – колісні пари, візок, нова електропроводка, інтер’єр тощо – виконали умільці «Запоріжелектротрансу».

Традиційно цей вагон оформлений у кольорах муніципального транспорту Запоріжжя та прикрашений вишиванкою. Важливо, що він, як і попередні, пристосований для людей з інвалідністю. Але вперше новий трамвай брендований районною тематикою – «Заводському району 55 років».

Новий трамвай буде працювати на маршруті №16 – «Вокзал «Запоріжжя 1» – Заводський район». Він уже пройшов необхідну обкатку і найближчими днями буде виконувати пробні рейси з пасажирами від вокзалу до трамвайного депо, а потім і на повний маршрут.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-kursuie-tramvay-prysviachenyy-zavodskomu-rayonu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top