У Запоріжжі люди влаштують акцію протесту проти тарифного геноциду та корупції

Організатори запевняють, що захід буде мирним. Приблизна кількість учасників – 500 чоловік.

Сьогодні, 25 січня, на площі біля будівлі Запорізької ОДА за адресою проспект Соборний, 164 відбудеться мітинг-протест проти підвищення комунальних тарифів. Захід буде мирним, його планують провести з 11:00 до 14:00. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Південного регіону України ВГО “Українського комітету по боротьбі з корупцією”, один з організаторів заходу Анатолій Шевченко.

“Ми проводимо мітинг-протест проти високих тарифів, корупції, злочинності, тяжкого матеріального життя більшості простого народу України, відсутністю належної роботи керівництва України по підняттю економіки держави, відсутністю належної боротьби з корупцією та злочинністю, систематичним порушенням прав громадян.
Ми не можемо далі миритися з тим, що Україна займає перше місце по корупції та злочинності в Європі, є найбіднішою країною Європи, систематичне підняття тарифів та цін на всі товари, малі зарплати та пенсії, яких вже не вистачає багатьом громадянам на оплату газу, електроенергії, води, комунальних послуг, вивіз сміття. У багатьох громадян після сплати всіх послуг не залишається коштів на харчі, ліки, одяг, утримання сім’ї, предмети першої необхідності та інше”, – прокоментував Шевченко.

Організатор додав, що на мітинг будуть запрошені Голова Запорізької ОДА Старух О.В., Голова Запорізької обласної ради Жук О.Ю. і Міський Голова Запоріжжя Буряк В.В.

Нагадаємо, протести, в рамкаї всеукраїнської акції “тарифний майдан”, проти підвищення цін на комунальні послуги проходять в різних областях України. 10 січня до заходу приєдналися і мешканці міста Мелітополь. Сотні протестувальників заблокували рух транспорту на центральному проспекті  Б. Хмельницького,
пропускаючи тільки автомобілі “швидкої” допомоги.

Читайте також: Запорізька область виходить з карантину зимових канікул: що зміниться відсьогодні

Сообщение У Запоріжжі люди влаштують акцію протесту проти тарифного геноциду та корупції появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/u-zaporizhzhi-ljudi-vlashtujut-akciju-protestu-proti-tarifnogo-genocidu-ta-korupcii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top