У Запоріжжі місцева влада розповіла деталі локдауну

Як ми вже повідомляли, у Запоріжжі з 3-го квітня впроваджується локдаун. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні комісії ТЕБ та НС.

Місцевий голова Володимир Буряк прокоментував прийдешній карантин.Він зазначив, що ситуація з коронавірусом погіршується. Попри готовність лікарень до третьої хвилі, може не вистачити лікарів. Звісно, це у разі збільшення тенденції.

«Яка користь від обладнаних ліжок з киснем і апаратами ШВЛ, якщо їх не буде кому обслужити?! Не хочу нікого залякувати. Всі ви — дорослі люди! Прошу з розумінням поставитися до посилення норм карантину і свідомо підійти до здоров’я свого і своїх близьких«,- зазнав Володимир Буряк.

Мер підкреслив, що навіть якщо у Запоріжжі зараз не введуть карантин на рівні міста, то згодом це зроблять на рівні держави.

Він розповів про нові обмеження, серед них:

кафе і ресторанам дозволено обслуговувати клієнтів з понеділка по п’ятницю з 6.00 до 20.00 з дотриманням усіх карантинних норм; в суботу і неділю можна працювати тільки «навинос»;
забороняється проведення масових культурних, релігійних, освітніх, спортивних, соціальних та інших заходів;
спортивні зали та фітнес-центри закриваються для відвідувачів;
працюватимуть лише продовольчі ринки;
забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які працюють у сфері торговельно-побутового обслуговування, крім суб’єктів господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, медикаментами, пальним, засобами гігієни, побутовою хімією тощо;
продовжать працювати оператори поштового зв’язку, медичні та ветеринарні заклади, АЗС, перукарні та салони краси (за попереднім записом).

У дописі Володимир Буряк побажав усім дотримуватись обмежень та хоча б носити маски.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-mistseva-vlada-rozpovila-detali-lokdaunu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top