У Запоріжжі міська влада передала проєкти по відновленню будинку та укриттів державному підприємству

Сьогодні, 22 березня, депутати Запорізької міськради підтримали ініціативу передати ДП «Місцеві дороги Запорізької області» функції замовника по об’єкту «Капітальний ремонт житлового будинку по проспекту Соборному, 44.

Про це стало відомо під час позачергової сесії міськради, передає 061.

Мова йде про п’ятиповерховий будинок з ансамблю старовинної забудови міста, що постраждав від удару армії РФ 8 жовтня 2023 року.

Раніше планувалося, що цей будинок може бути аідбудований за рахунок місцевого бюджету та софінансування від приватного бізнесу – комбінату Запоріжсталь, який в 50-х роках минулого сторіччя був дотичний до його забудови.

Також депутати передають функцій замовника будівництва протирадіаційного укриття у школі №88 та гімназії 107 (так звані «підземні» школи) на 500 місць від департаменту освіти і науки до все того ж ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в мерії повідомили, в якому навчальному закладі Запоріжжя побудують першу підземну школу

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3751556/u-zaporizzi-miska-vlada-peredala-proekti-po-vidnovlennu-budinku-ta-ukrittiv-derzavnomu-pidpriemstvu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top