У Запоріжжі можуть зменшити плату за опалення на певний період: подробиці

Ініціатива, що набирає обертів у Запоріжжі, звертає увагу на проблему високих платежів за опалення під час періоду пусконалагоджувальних робіт. Електронна петиція №8573, ініційована Наталією Вікторівною Клієнко, вимагає зменшення плати за опалення на час цих робіт.

У Міненерго зробили заяву щодо тарифів на електроенергію в Україні наступного року

Петицію опубліковано на сайті мерії.

Мешканці Запоріжжя стикаються з проблемами у наданні теплоносія концерном «МТМ», що включає зупинення котлів, аварії, низький тиск та температуру теплоносія. Це змушує мешканців багатоповерхівок виконувати ручні регулювання систем опалення у підвалах, що призводить до збільшення використання води та, відповідно, до зростання платежів за тепло.

Петиція пропонує, що на період запуску опалення концерном «МТМ» у Запоріжжі (з 15 по 22 листопада 2023 року), коли ведуться налагоджувальні роботи, плата за опалення повинна становити лише 20% від вартості гігакалорії.

Статус петиції вказано як «підтверджена», що свідчить про її прийняття до розгляду.

Станом на ранок 21 листопада зібрано 89 голосів. У запоріжців залишилося 59 днів, щоб підтримати ініціативу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-mozhut-zmenshiti-platu-za-opalennya-na-pevnij-period-podrobitsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top