У Запоріжжі на бульварі Шевченка прибрали незаконну точку продажу питної води 

На зупинці «Набережна» прибрали незаконно встановлений торговий причіп для продажу очищеної води

У Запоріжжі на бульварі Шевченка в районі зупинки «Набережна» нещодавно з’явилась така «конструкція». Судячи з фото, якими на своїй сторінці у «Фейсбук» поділився голова Вознесенівської районної адміністрації Віталій Лисенко, — торговий причіп для продажу очищеної питної води.

незаконна "конструкція"

— На території Вознесенівського району ведеться постійна робота щодо недопущення появи незаконних тимчасових споруд та МАФів, — написав Віталій Лисенко. — Так, декілька днів тому на бульварі Шевченка було встановлено такий «подарунок». Районною адміністрацією вжито невідкладних заходів реагування, знайдено особу, яка встановила це неподобство та вирішено питання термінового її демонтажу. Дякую своєму профільному заступнику Єгор Демчевский за миттєву реакцію та конструктивне вирішення питання без зайвої бюрократичної тяганини. Підтримуємо порядок на території району та робимо все, що залежить від нашого колективу.

Раніше ми повідомляли, що у Вознесенівському районі відремонтували страшну внутрішньоквартальну дорогу, на яку скаржилися місцеві мешканці.

Читайте також: У популярному запорізькому сквері встановили оригінальні лави та урни — фото.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

незаконна "конструкція"
незаконна "конструкція"
незаконна "конструкція"

Сообщение У Запоріжжі на бульварі Шевченка прибрали незаконну точку продажу питної води  появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-na-bulvari-shevchenko-pribrali-nezakonnu-tochku-prodazhu-pitnoyi-vodi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top