У Запоріжжі на Центральному ринку продавали контрабандні електронні сигарети

У Запоріжжі продавали контрабандні електронні сигарети

Під час відпрацювання Центрального ринку в Олександрівському районі, правоохоронці виявили факти незаконної торгівлі підакцизною продукцією. Вони вилучили майже 37 тисяч пачок цигарок та понад 70 наборів електронного пристрою для паління.

контрабандні електронні сигарети

Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

контрабандні електронні сигарети

Профілактичне відпрацювання в напрямку виявлення порушень правил торгівлі тютюновою продукцією триває. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

контрабандні сигарети електронні

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що працівники Територіального управління Державного бюро розслідувань Мелітополя виявили у Запоріжжі російського льотчика, який міг займатись шпигунством. Після початку російської агресії льотчик почав переховуватися, а його мати розповідала всім, що понад рік не бачила сина.

Варто зазначити, що на тимчасово окупованій території Запорізької області продовжуються викрадення чоловіків. У всіх підконтрольних загарбникам містах та селах зникають місцеві мешканці.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У Запоріжжі на Центральному ринку продавали контрабандні електронні сигарети появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-na-tsentralnomu-rinku-prodavali-kontrabandni-elektronni-sigareti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top