У Запоріжжі на капітальні ремонти та модернізацію ліфтів заклали 21 мільйон гривень

У Запоріжжі в 2024 році заклали на комплекс ремонтно-будівельних робіт житлового фонду»  видатки в розмірі 28,4 мільйона гривень.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

При цьому зазначається, що через обмежені можливості бюджету на 2024 рік, додаткова сума видатків  на ремонти планується у розмірі 20,6 мільйона гривень.

На реконструкцію та реставрацію об’єктів закладено 22 мільйона гривень, але через дефіцит бюджету  додатково знадобиться 12,6 мільйона гривень.

На капремонти та заміну ліфтів закладено всього 21 мільйон гривень.

Щодо забезпечення функціонування підприємств, що надають житлово-комунальні послуги»– концерн МТМ, КП «Водоканал», «Запоріжремсервіс, то на них загалом необхідно 952 мільйона гривень, але через обмежений бюджет сума видатків на них складе 122,6 мільйона гривень.

На оснащення інженерних вводів багатоквартирних будинків лічильниками теплової енергії витратять 2,5 мільйонів гривень, а на запас будівельних матеріалів та паливно- мастильних матеріалів для забезпечення життєдіяльності міста та проведення заходів з ліквідації наслідків можливих руйнувань через ведення бойових дій додатково передбачити 5 мільйонів гривень.

Крім того на проведення технічного обстеження будівель та споруд приватного сектору, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії» забюджетували 667 тисяч гривень.

Загальна сума фінансування Програми ЖКГ в цьому році складе 1,6 мільярда гривень.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3765450/u-zaporizzi-na-kapitalni-remonti-ta-modernizaciu-liftiv-zaklali-21-miljon-griven

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top