У Запоріжжі на «Metinvest Steel Games» проходять змагання з легкої атлетики

Проходить дводенний турнір для найспритніших металургів країни

Новий день і новий вид спорту, який розпочався у межах корпоративної олімпіади «Metinvest Steel Games». Сьогодні – це легка атлетика. Представлена вона двома видами: біг на сто метрів та змішана естафета 4х400 метрів, яку проведуть вже завтра. Переможцем стане те підприємство, чиї представники у сумі покажуть кращий результат в усіх видах. Традиційно учасники розділені на дві групи за критерієм кількості працівників на підприємствах — менше і більше чотирьох тисяч людей.

Проходить дводенний турнір для найспритніших металургів країни

У змаганнях на стометрівці, у фінальному забігу кращою стала представниця ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Марія Трифонова. Раніше жінка займалася легкою атлетикою професійно та вона є кандидатом у майстри спорту України. М’язи все пам’ятають, а змагання — це можливість побачити знайомі обличчя,- каже Марія Трифонова.

Марія Трифонова

А ось Пилип Главенко представник іншого запорізького підприємства – «ЗЛМЗ». Чоловік зазначив, що його улюблений вид – це марафон. Втім, стометрівка далася йому також легко. Працівник «Запорізького ливарно-механічного заводу» показав хороший час, що дозволило йому наблизити усю команду до перемоги. Завтра, за підсумком естафети будуть визначені переможці «Metinvest Steel Games» у легкій атлетиці.

Пилип Главенко

— Фінал був гідний, суперники показали хороший час, мені вдалося розслабитися, тому швидше за все це принесло невеликий відрив від другого місця,- зазначає Пилип Главенко.

Нагадаємо, що корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада присвячена 15-річчю компанії Метінвест.

Завершиться корпоративна олімпіада 5 червня, де і відбудеться урочисте нагородження усіх переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію ПАТ «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть відомі атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте также: Участник шоу «Зважені та щасливі» рассказал о пользе масштабных полумарафонов

Сообщение У Запоріжжі на «Metinvest Steel Games» проходять змагання з легкої атлетики появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-na-metinvest-steel-games-prohodyat-zmagannya-z-legkoyi-atletiki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top