У Запоріжжі на наступному тижні зміниться погода: коли найбільші опади і найтепліші дні

У Запоріжжі на наступному тижні стане помітно тепліше, але сніг і дощі знову присутні у прогнозі.

Про це повідомляє «Акцент».

Так, тиждень почнеться з плюсової температури, якої вже тиждень у Запоріжжі майже не було. Вона поступово зростатиме, тому вже у четвер і п’ятницю вдень очікують +4 та +8 градусів відповідно. Щоправда, закічниться тиждень знову морозом, до -4 градусів Цельсія вдень.

Помітними на цьому тижні будуть опади, особливо у вівторок, 16 січня. Вранці очікується дрібний дощ, удень він посилиться, а ближче до вечора йому на зміну прийде сніг. Загалом до 13,8 міліметрів опадів на добу.

Інтенсивні опади прогнозують також на п’ятницю і суботу, 19-20 січня. 19-го — це дрібний дощ вранці і ввечорі, 4,8 міліметрів на добу. 20-го вночі очікується дощ, якому вранці на зміну прийде сніг, до 7,9 міліметрів опадів на добу. У другій половині дня опадів не передбачається.

Нагадаємо, до Запоріжжя повернеться плюсова температура, але опади будуть інтенсивними (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-na-nastupnomu-tizhni-zminitsya-pogoda-koli-najbilshi-opadi-i-najteplishi-dni/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top