У Запоріжжі на Райдузі зафіксоване скупчення підлітків в балаклавах (Фото, Відео)

Фото: Forposr

Ми розповідали, що сьогодні, 15 травня, у Запоріжжі біля обласної бібліотеки відбувся Веселковий флешмоб-2019 приурочений відзначенню Міжнародного Дня протидії гомофобій, біфобії, інтерфобії та трансфобії. Схоже, аби не певні запобіжні дії організаторів акції, для телебачення молодики влаштували б «непогану» картинку – нетолерантного Запоріжжя.

Трохи передісторії. З початку місце проведення події анонсувалося, на майдані Героїв (перед ЗОДА), однак, з’ясувалося, що в цей самий день та час, одразу декілька релігійних організацій зареєстрували акції. Очевидно, без сутичок не обійшлося б, що дуже неприємно, адже цього разу мала прибути моніторингова група ОБСЄ. Тож місце локації перенесли на той самий час, але на Райдугу.

Багато запоріжців здивувалися, коли Веселковий флешмоб знову перенесли. Цього разу на площу біля обласної бібліотеки. На нашу особисту думку, це зробили з метою безпеки.

Журналісти «Forpost» в районі каскаду Райдуги побачили велике скупчення підлітків. Загалом зібралось трохи більше сотні чоловік. Багато хто з них одягнули балаклави. На питання, що вони тут роблять, лунали дві відповіді: 1) не бажання ідентифікувати свою особисть; 2) особи стверджували, що вони хворіють. За особистими враженнями ситуація була дуже електризованою, деякі навмисно провокували групи людей в очікуванні бійки.

Фото: Forposr

Помічені люди, які прийшли сюди підтримати акцію ЛГБТ. Невідомі молодики облили хлопчину зеленкою.

На стражі порядку чатували правоохоронці, копів дуже багато.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-na-rajduzi-zafiksovane-skupchennja-pidlitkiv-v-balaklavah-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top