У Запоріжжі на робочий тиждень зміниться рух трамвайного маршруту

У Запоріжжі тимчасово припиняється рух трамвайного маршруту №16 на ділянці від зупинки «вул. Діагональна» до кінцевої зупинки «Павло-Кічкас».

Це буде відбуватись щодня з 5 по 9 червня, з 10:00 до 14:00 години.

За інформацією управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради, це потрібно для проведення кронування дерев вздовж трамвайної колії по вул. Північне шосе.

«Рух трамваїв маршруту №16 у цей період буде організовано по маршруту «Вокзал Запоріжжя-І» – «Запоріжцирк», — повідомили в управлінні.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські окупанти посилюють терор. Вони намагаються виконати “план” з примусової паспортизації, для цього готові використовувати будь-які засоби.

Ворог почав більше тиснути на цивільне населення ТОТ, щоб вони отримували паспорти російської федерації. Застосовують силу, а також почали саджати українців “на ями”, про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

“Я так розумію, що у них є план. Паспортизація має проходити успішно, але вони не встигають цього робити. Тому змушують наших українців отримувати ці паспорти. Причому почали силу застосовувати й “на ями”саджати. Деякі люди навіть зникають після таких примусових паспортизацій.

Ми закликаємо наших українців, якщо є така можливість, виїжджати через треті країни. У нас немає зараз переходу. Мало того, вони заміновували перехід, яким раніше користувалися мешканці ТОТ”.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-na-robochyy-tyzhden-zminytsia-rukh-tramvaynoho-marshrutu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top