У Запоріжжі на розгляд сесії хочуть винести питання про скорочення ще 11 шкіл та дитсадків

Напередодні сесії з’явилися чергові проєкти рішень щодо реорганізації 11 закладів освіти – гімназій, дитячих садочків та технічних ліцеїв.

Про це повідомляє 061.

До цього в проєктах рішення міськради мова йшла про закриття гімназій №39 та 30 шляхом приєднання до інших закладів освіти, одночасно з цим батьківська спільнота повідомляла про те, що під закриття можуть потрапити гімназії №61, 54 та 21.

Тепер же це список поповнився закладами, які за версією посадовців є малокомплектними

У Дніпровському районі міста гімназію №81, що є однією з найяскравіших пам’яток архітектури приєднують до гімназії №86.  До речі у 2021 році будівлю додали до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

У Шевченківському районі міста заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №131 «Віночок» хочуть приєднати до Запорізької гімназії №52, дитячий садочок № 143 «Квітковий» хочуть приєднати до Запорізької гімназії №77, ясла-садок №210 «Славутич» приєднують до Запорізької початкової школи «Прогрес».

У Хортицькому районі ясла – садок «Світлиця» № 205 планують приєднати до Запорізької гімназії №92, початкову школу «Злагода» приєднають до гімназії №49, а початкову школу «Гармонія-плюс» приєднають до Малої гуманітарної академії.

У Комунарському районі міста гімназію №14 та дошкільний заклад освіти №129 «Конвалія» приєднають до гімназії №83, гімназію №17 приєднають до гімназії №70.

В Олександрівському районі хочуть Запорізький ліцей № 105 Запорізької міської ради мають намір приєднати до Запорізького технічного ліцею.

У Заводському районі міста Запорізький ліцей «Промінь» пропонують приєднати до ліцею «Логос» у Вознесенівському районі міста (відстань між ними понад 2,6 км).

«Метою прийняття проєкту рішення є оптимізація мережі комунальних закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя, забезпечення доступності та якості освіти, приведення типів закладів освіти та їх установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти, реалізація права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, ефективне використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціональне використання бюджетних коштів», — зазначається в усіх пояснювальних записках до проєктів рішень.

Раніше ми писали про те, що у Запоріжжі активісти зібрали необхідну кількість підписів, щоб ініціювати громадські слухання щодо закриття шкіл в місті. Повідомлення про відповідну ініціативу 3 червня зареєстрували в канцелярії Запорізької міської ради.

Батьківська спільнота виступає проти приєднання шкіл і зазначають, що таке рішення не сприяє безпеці школярів.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3786349/u-zaporizzi-na-rozglad-sesii-hocut-vinesti-pitanna-pro-skorocenna-se-11-skil-ta-ditsadkiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top