У Запоріжжі на виборчих дільницях містяни повинні пройти нове опитування

Вже цієї неділі по всій Україні відбудуться місцеві вибори, які вперше будуть проходити в умовах пандемії. На виборчих дільницях запоріжці повинні будуть дотримуватися встановлених карантинних правил.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час онлайн-брифінгу нагадав про правила безпеки під час виборів.

«Перед початком роботи голова комісії повинен визначити відповідального, який буде опитувати виборців про наявність симптомів респіраторних хвороб. Це стосується всіх, хто прийде голосувати», – уточнив Максим Степанов.

Окрім цього, під час підготовки до виборів заборонено поводити масові заходи у приміщеннях, де розташовані виборчі дільниці.

«При вході у приміщення, на виборчих дільницях, обов’язково повинні бути обладнані місця з дезінфікуючими засобами для рук. Біля входу на дільницю повинна бути розмітка, для того щоб люди дотримувалися дистанції. По можливості, потрібно забезпечити окремий вхід і вихід в приміщення для голосування, щоб розвести потоки людей. На ділянках також має бути обмежена кількість людей – не більше трьох осіб біля одного столу, де видаються бюлетені», – наголосив міністр охорони здоров’я України.

Нагадаємо, відтак Запоріжжя не відповідає вимогам пом’якшення карантину. Згідно даних МОЗ у жодній області не може бути пом’якшено карантинні обмеження. Захворюваність на 100 тис. населення також перевищує пороговий рівень на Запоріжжі.

Сообщение У Запоріжжі на виборчих дільницях містяни повинні пройти нове опитування появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-na-viborchih-dilnicjah-mistjani-povinni-projti-nove-opituvannja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top