У Запоріжжі на вихідних знову вимкнули фільтри на заводах (фото, відео)

Роки йдуть, світ змінюється і лише фільтри на запорізьких заводах як не працювали так і не працюють. І хоча запоріжці вже звикли буквально бачити чим дихають, на вихідних викиди настільки збільшуються, що суспільні групи і чати переповнені фотографіями та відео заводів.

Учора, в телеграм-чаті «Запоріжжя — Безпечне місто» з’явилось чимало знімків та відео. В надії бути почутими містяни намагаються хоч якось звернути увагу до проблеми.


А це відео опублікували мешканці Дніпровського району. Що відбувається з повітрям вночі по вулиці Рельєфній взагалі незрозуміло. Люди скаржаться на різкий неприємний запах і дим. Котельних поруч немає.

Нагадаємо, мешканці Запоріжжя опублікували на сайті президента України електронну петицію, яка стосується екології та чистоти повітря в Запоріжжі. Громадськість прохала Володимира Зеленського відреагувати на проблему непрацюючих фільтрів на територіях заводів. Петицію зареєстрували 18 серпня, а за її підтримку віддали свої електронні підписи 25 тисяч 513 містян. Президент відповів на благання запоріжців. Володимир Зеленський, «технічно» зняв з себе всю відповідальність і передав її Прем’єр-міністру Денису Шмигалю.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-na-vykhidnykh-znovu-vymknuly-filtry-na-zavodakh-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top