Зростає кількість звернень від мешканців Запоріжжя про пошкодження житла.
Міський контакт-центр “15-80” отримав 659 заявок після ударів російських загарбників по Запоріжжю. Про це повідомила в.о. мера Запоріжжя Регіна Харченко.
“Всі вони стосуються тільки пошкоджень житла. Це вибиті вікна, понівечені балкони, дахи, тріщини в стінах”, – заявила Харченко.
Посадовиця зазначила, що це не остаточна цифра, і ймовірно, загальна кількість звернень про пошкодження осель зросте.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі ворожий дрон атакував рятувальників, які гасили пожежу.
Джерело: 061.ua


