У Запоріжжі нагородили «золотих медалістів»

Золоті медалісти отримали подарунки від комбінату «Запоріжсталь»

У Запоріжжі за доброю традицією привітали та нагородили дітей співробітників комбінату «Запоріжсталь», які цього року закінчили 11-й клас із золотою медаллю.

Цього року їх двоє: Анастасія Друцька із Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» та Михайло Зайченко із Запорізького ліцею № 99.
Випускників привітав та вручив планшети генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

У Запоріжжі нагородили «золотих медалістів»

— Це великий успіх — результат вашої щоденної роботи. Я хочу щиро вас привітати. Я дуже радий, що у наших співробітників є такі діти, які ставлять перед собою високі цілі, досягають їх та отримують високі і заслужені нагороди. Ви — молодці! У вас зараз починається такий цікавий час, пов’язаний з отриманням вищої освіти. Я хочу, щоб ви отримали задоволення від навчання, від нових вражень та широких можливостей, які перед вами відкриваються. Я сподіваюся, що потім, можливо, ви захочете прийти працювати на комбінат «Запоріжсталь», — звернувся до випускників Олександр Мироненко.

генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко

Дочка машиніста крану металургійного виробництва доменного цеху Валерія Друцького, — Анастасія сказала, що їй було дуже приємно отримати привітання з успішним закінчення школи. А також дівчина розповіла про те, що їй допомогло досягти успіху та про плани на майбутнє.

Анастасія Друцька
— З дитинства батьки мотивували мене отримувати високі знання, вчитися та розвиватися. З першого класу я добре вчилася та закінчила школу на відмінно. Завжди дуже любила англійську мову та математику. Я вважаю, що, аби досягти успіху у навчанні потрібно звертати увагу на те, що подобається, завжди йти тим шляхом, який ти сам обрав, — розповідає Анастасія Друцька. — Я поступила на навчання до Польщі за спеціальністю маркетинг, бо мені завжди подобалась економіка, тому я вирішила пов’язати своє життя з цим. Згодом хочу знайти роботу, яка буде приносити задоволення та користь іншим людям.

Михайло Зайченко — син майстра ЦСП Олександра Зайченко, розповів, що під час навчання не ставив перед собою ціль отримати золоту медаль.
— Я хотів добре вчитися та здати ЗНО, а золота медаль — це нагорода за старанність та роботу. Дуже приємно, що нас сьогодні нагородили. Це мотивує і далі гарно навчатися, — розповідає Михайло. — Я планую вступати до Національного університету імені Тараса Шевченка на хімію, бо цей предмет мені дуже подобається, з 8 класу я брав участь у олімпіадах по хімії.

Михайло Зайченко
Під час зустрічі випускники зробили спільне фото з Олександром Мироненко на згадку.

У Запоріжжі нагородили «золотих медалістів»

У Запоріжжі нагородили «золотих медалістів»

Читайте також: Запорізьке підприємство дивує муралами та арт-об’єктами — фото

Сообщение У Запоріжжі нагородили «золотих медалістів» появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-nagorodili-zolotih-medalistiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top