У Запоріжжі назріває серйозний конфлікт між владою та підприємцями, люди об’єднуються

Щонайменше 1000 підприємців, які у загальній складності дають 3000 робочих місць у Запоріжжі можуть залишитися без можливості заробітку вже зовсім скоро. Мова йде про людей, які володіють кіосками на колесах типу “Купава”, як правило там торгують напоями, їжею та солодощами. Тільки у Вознесенівському районі таких об’єктів більше 300.

Рішення № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя»,» прийнято депутатами 30 січня поточного року. Документ передбачає знесення усіх кіосків на колесах типу “Купава”. У січні людям пообіцяли знайти альтернативу, щоб можна було продовжували дозволи на торгівлю. Зараз серпень, а рішення досі немає, – повідомив один із власників такого типу бізнесу Олександр Приходько.

Минулого року чоловік був на межі припинення підприємницької діяльності, про це ми писали раніше. Втім, ситуація полягала в іншому, кіоск просили прибрати, бо начебто не дозволяє поліція. Сама ж поліція заперечила факт цієї вимоги, підприємець продовжив працювати. На той час, ще до появи додатку в рішенні №52, про яке ми згадували вище, Олександр Приходько отримав дозвіл на торгівлю. Через два місяці документи потрібно поновлювати, а що робити з Купавами чиновники досі не знають. Принаймні, саме таку відповідь дали підприємцю в мерії вчора.

Чоловік має інвалідність і це його основний заробіток, окрім того, в кіоску Приходика працює декілька співробітників, які офіційно оформлені, чоловік платить щомісяця близько 10 000 гривень податку. Сьогодні пан Олександр каже:

“Мені втрачати нічого, я багато років чесно працюю, а мене, як мінімум раз на рік хочуть залишити без доходу. Я не сиджу в держави на шиї, а займаюся бізнесом, даючи можливість іншим працювати і заробляти. Я готовий до радикальних дій, бо “бомжувати” я неготовий, а іншого доходу немає. Я тисячі витрачаю на лікування, а не буде бізнесу, то підтримувати здоров’я не буде змоги”.

Окрім словесного обурення, чоловік вирішив діяти активно, він оголосив про створення об’єднання по захисту прав власників “Купав”. Надав свій номер телефону в публічний доступ, пропонує об’єднуватися і спільно захищати свої права на життя на заробіток.

Читайте також: Хатка на курячих лапках: у Запоріжжі розмістили об’єкт, який може призвести до трагедії – фото

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-nazrivaie-serjoznij-konflikt-mizh-vladoju-ta-pidpriiemcjami-ljudi-ob-iednujutsja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top