У Запоріжжі не всі сховища готові до експлуатації: що пропонує влада

Усі запорізькі сховища проходять інвентаризацію. Про це стало відомо сьогодні під час робочої зустрічі представників міської влади з профільними департаментами, керівниками районів міста, представниками ДСНС.

Як повідомили у прес-службі мерії, на нараді обговорювали готовність запорізьких сховищ та проблеми, які треба вирішити.

Всього у Запоріжжі налічується 2246 захисних споруд – у тому числі найпростіші укриття, 272 сховища. Втім, за словами фахівців, ще не всі об’єкти повністю готові до експлуатації у разі надзвичайних ситуацій. Наразі всі сховища та найпростіші укриття проходять інвентаризацію для того, щоб визначити балансоутримувача та привести приміщення до належного стану.

— Всього у нас у місті 272 сховища. Стосовно 179 є вся необхідна документація. У тому числі це 31 об’єкт міських комунальних підприємств. Серед них – укриття КП «Водоканал», «Запоріжелектротранс» «МТМ», КП «ПРЕЖО №7». Ще у 93 об’єктів зараз визначаємо балансоутримувача та чекаємо на надання документації, — розповів заступник начальника управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради Валерій Філіпович.

Також зараз визначають склад комісій, які обстежуватимуть технічний стан захисних споруд. Окрім цього, розробляється міська програма для виділення фінансування на сховища та укриття. Розглянути її планують на найближчих сесіях міської ради.

Читайте також: Росія розпочала провокації на Донбасі

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-ne-vsi-skhovyshcha-hotovi-do-ekspluatatsii-shcho-proponuie-vlada.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top