У Запоріжжі обговорили проблеми у сфері екомодернізації

Екологи впевнені, що модернізація виробництва на підприємствах має проходити з урахуванням новітніх технологій. Для цього 22 травня Уряд ухвалив спеціальну програму, яка передбачає зменшення впливу промисловості на довкілля і впровадження комплексних програм зеленої модернізації. Проте на підприємствах роботу в цьому напрямку вже давно ведуть.

Подібні напрямки повинні мати підтримку від держави, впевнені спеціалісти. Адже сталий розвиток бізнесу — це економічне зростання та підвищення якості життя українців. Знайти кошти для проведення модернізації виробництва та розвитку бізнесу промисловцям допомагають банківські програми “зеленого” кредитування.

Також серед головних питань — стан повітря та новітні очисні системи, які впроваджуються на виробництвах. Окрім впливу виробництва, наголошують фахівці, чимало джерел забруднень знаходиться поза промисловим майданчиком. Наприклад — добрива з полів, побутова хімія, або результати роботи недоброчесних підприємців. І звертати увагу на це, як запевняють фахівці, треба не менше, ніж на промислові підприємства.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-obgovorili-problemi-u-sferi-ekomodernizatsiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top