У Запоріжжі обласна влада згадала про жахливий стан довкілля

Державної установою «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» щоденно здійснюються планові моніторингові дослідження атмосферного повітря на території Запоріжжя.

За інформацією  департаменту захисту довкілля Запорізької ОВА, кілька днів від мешканців Шевченківського та Комунарського районів надходять скарги на погіршення стану атмосферного повітря.

«Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» щоденно здійснював дослідження атмосферного повітря на території  житлової  забудови по   північному, північно-західному напрямку факелу викидів в денний час в точках по вул. Рекордна,27, вул. Кругова, буд. 156.

Дослідження проводяться по забруднюючим речовинам: пил загальний, дрібнодисперсний пил діаметром 2,5 мкм. (PM2.5), дрібнодисперсний пил діаметром 10 мкм.  (PM10), оксид вуглецю, формальдегід, діоксид азоту, оксид азоту, озон, хлор.

За період з 16.06 по 19.06 зафіксовано перевищення   максимально-разових гранично-допустимих концентрацій :

16.07 по вул. Моторобудівників, буд. 74 по  північно-західному напрямку вітру:

формальдегід – 0,042 мг/м3, в 1,2 рази вище ГДК

18.07 по вул. Рекордна, б.74 по північному напрямку вітру :

формальдегід – 0,037 мг/м3, в 1,06 рази вище ГДК

Враховуючи скарги на погіршення стану атмосферного повітря, Запорізька облдержадміністрація звернулась до ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» про збільшення кількості досліджень на території Шевченківського та Комунарського районів.

Також відповідно до інформації Запорізької міськради, одним з джерел неприємного запаху у Шевченківському районі може бути пожежа на місці зберігання паливних пілетів на території концерну «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» по вул. Цитрусова.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-oblasna-vlada-zghadala-pro-zhakhlyvyy-stan-dovkillia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top