У Запоріжжі обрали кращі ОСББ міста

У Запоріжжі вперше відбувся конкурс «Громада нашого двору»

У хабі «Платформа спільних дій» вперше відбувся конкурс «Громада нашого міста». Його організувала громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

У Запоріжжі обрали кращі ОСББ міста

— Мета всіх наших проєктів — об’єднувати ОСББ одну єдину родину, що у нас в принципі не погано виходить. Цим конкурсом ми підбиваємо підсумки року та визначаємо, яка родина більш дружня. Родинами я називаю наших партнерів — ОСББ, які ведуть свою успішну діяльність. Їхні подвір’я дійсно покращуються, будинки змінюються, що нас дуже тішить, — відзначив керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба.

 керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба

— Сьогодні у нас дуже цікавий день у хабі. У найактивніших та найяскравіших представників ОСББ є можливість сьогодні розказати про те, що вони робили кілька останніх років та чому їхній будинок найкращий. В моєму розумінні перемога не в тому, аби виграти приз, бо я вважаю, що вони переможці кожного дня. Краща нагорода, коли ти живеш у будинку, в якому комфортно, чисто, безпечно. Саме тому ми підтримуємо багато проєктів з напрямку ОСББ. Наша практична школа ОСББ, яка кожного тижня проводить заходи у нас у хабі. Я впевнена цей конкурс стане гарною мотивацією для Запоріжжя і ми зробимо наше місто кращим, — відзначила директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва.

директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва

Аби взяти участь у конкурсі співвласники багатоквартирних будинків мали надати звіт своєї діяльності за два попередні роки. А також захистити презентацію перед конкурсною комісією.

У Запоріжжі обрали кращі ОСББ міста

Як розповіли організатори, на конкурс надійшло понад 30 заявок. У фінал потрапило 25 учасників з усіх районів міста.

У Запоріжжі обрали кращі ОСББ міста

-Я вважаю, що це — вже перемога. Ми бачимо багато небайдужих мешканців, які хочуть облаштовувати свої прибудинкові території, розвивати житловий фонд міста Запоріжжя. Ми сьогодні оцінюємо учасників за кількома критеріями: благоустрій прибудинкових територій, власний внесок у розвиток будинку, енергоефективність та спільне вирішення проблем, — зазначив менеджер відділу управління проєктами громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Ярослав Грошев.

менеджер відділу управління проєктами громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Ярослав Грошев

Серед учасників конкурсу і мешканці ОСББ «Зестафонська, 20». Як розповіла секретар правління Людмила Туцькая, ОСББ було створено у 2018 році. Вже у 2019 році мешканці стали одними з переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми — це місто» комбінату «Запоріжсталь». На отримані грантові кошти облаштували тротуар на прибудинковій території. Потім брали участь та перемагали у кількох проєктах, які організовує «Зелений центр Метінвест».

секретар правління ОСББ "Зестафонська, 20" Людмила Туцькая

— Сподіваємось, що виграємо у цьому конкурсі, адже ми вже навели лад на прибудинковій території. Тепер потрібно зробити ремонт у під’їздах. Ми дещо робили своїми силами, але коштів не достатньою. Нам ще потрібно зробити ремонт стін, — розповіла Людмила Туцька.

секретар правління ОСББ "Зестафонська, 20" Людмила Туцькая

Конкурсний відбір був дуже напруженим. В результаті комісія обрала сім ОСББ-переможців. Кожен отримав сертифікат на суму 20 тисяч гривень. Мешканці ОСББ можуть витратити кошти на купівлю будівельних матеріалів чи благоустрій своєї прибудинкової території.

У Запоріжжі обрали кращі ОСББ міста

Читайте також: Мешканці особливого двору Запоріжжя отримали новорічний подарунок

Сообщение У Запоріжжі обрали кращі ОСББ міста появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-obrali-krashhi-osbb-mista

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top