У Запоріжжі оновили графік відключень електроенергії на 24 січня

ПАТ «Запоріжжяобленерго» сформувало графіки погодинних відключень для мешканців Запоріжжя та вільної від нацистів території області на 24 січня.

Нагадаємо, до рук Центру національного спротиву потрапив телефон одного з окупантів, який встиг пожалітися на активність українського підпілля під Мелітополем Запорізької області. Зокрема, він повідомив, що завдяки партизанам загинуло 13 ворогів.

Так, сержант сухопутних військ рф Алєксандр Пріобський напередодні відправився воювати в чужу країну, та мав нещастя втратити телефон, який потрапив до рук партизан Запорізької області.

Виявилось, що окупант має насичене приватне життя та веде регулярні листування з жінками з фейкового акаунту. Проте це його особиста справа, але заволодівши даними до його соцмереж ми отримали й корисну інформацію. На загал же вирішили поділитись, як окупант жаліється на діяльяність партизанів.

Передчуття окупанта не підвело і його полювання виявилась невдалим. Проте ЦНС дякує окупанту за корисну інформацію, яка знадобиться українському підпіллю.

У сусідньому Бердянську Запорізького краю «зникли» безвісти три окупанти.Так, нацистам рф, які дислокуються у тимчасово окупованому Бердянську, за можливості дозволили пересуватись у цивільній формі аби зайвий раз не наражати особовий склад на небезпеку.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-onovyly-hrafik-vidkliuchen-elektroenerhii-na-24-sichnia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top