У Запоріжжі оперативно прибрали образливу назву кафе

Власники обрали для кафе назву «Хохлушка» — громадськість відреагувала негативно

Назва «Хохлушка» — закладу харчування на одній з вулиць Запоріжжя — викликала здивування в мешканців міста. А сьогодні її вже прибрали з фасаду кафе.

На вивіску фаст-фуду по вулиці Український у Запоріжжі звернула увагу Олена Заставна — директор літературно-мистецького фестивалю «Толока». Вона розмістила у себе на сторінці у Фейсбуці фото і звернулась до аудиторії з запитанням: «Тільки мені назва відгонить росіянськими імперськими наративами? Вам ок, коли вас називають хохлами/хохлушками?»

образлива назва

Запоріжці активно підключились до обговорення і переважно підтримали автора поста. «Приклад малоросійства і меншовартості в Запоріжжі», «який треш», «це ганьба», «бридота», «і вивіска бездарна, і назва нікудишня і образлива» — такими були реакції містян. А вже сьогодні вивіску прибрали, до цього долучився Владислав Мороко — директор департаменту культури та інформаційної політики Запорізької ОДА.

— З циклу : було — стало, — написав посадовець і додав два фото для порівняння. — Дякую всім, хто долучився. Цю гидотну назву ми прибрали разом. Тому — разом ми сила! Слава Україні! UPD а, забув, залишилося ще з’ясувати хто дав дозвіл на таку назву.

Читайте також: У дворах багатоповерхівок запоріжці влаштовують стихійні звалища — фото

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение У Запоріжжі оперативно прибрали образливу назву кафе появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-operativno-pribrali-obrazlivu-nazvu-kafe

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top