У Запоріжжі перейменували ще одну вулицю: назва була пов’язана з РФ

У Заводському районі міста проведено перейменування ще однієї вулиці, яка раніше мала зв’язок із Російською Федерацією.

Таке рішення отримало підтримку депутатів міськради під час останнього пленарного засідання сесії, що відбулося минулого тижня. Тепер вулиця Орловська офіційно отримала нову назву – Яхт-клубна, передає «Акцент».

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», це рішення було прийнято з урахуванням висновків робочої групи з міської топоніміки від 30.06.2023, протоколу робочої групи по створенню реєстру урбанонімів від 15.12.2022 та результатів голосування громадськості.

Мета цього заходу – впровадження політики очищення міського простору від назв, пов’язаних із російським імперським минулим, з метою швидкого подолання його наслідків та збереження національної культурної спадщини та історичної пам’яті України.

Запорізька міська рада вирішила:

Перейменувати вулицю Орловську на вулицю Яхт-клубну.Внести відповідні зміни до Переліку найменувань урбанонімів на території міста Запоріжжя, який було затверджено рішенням Запорізької міської ради від 29.05.2019 №38.

Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради отримав завдання надіслати це рішення до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України для внесення змін до словника Єдиних і Державних реєстрів, а також внести відповідні зміни до містобудівного кадастру. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Поліція Запоріжжя повідомила про ускладення погодних умовНа Запорізькому напрямку знищено ракету Х-59 окупантів, — ПС Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-perejmenuvali-shhe-odnu-vulitsyu-nazva-bula-pov-yazana-z-rf/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top