У Запоріжжі перейменували вулицю Гагаріна

Запорізькі депутати на позачерговій сесії підтримали петицію щодо перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Сергія Зорського.

Петицію створила дружина полеглого героя Ольга Зорська. Сергій народився у Запоріжжі. Здобув фах інженера-будівельника у Запорізькому будівельному технікумі. Пройшов строкову службу в Німеччині. Коли повернувся додому, працював на різних будівельних підприємствах, повідомляє 061.

Сергій Зорський став на захист України в 2014 р. та 2022 р. в перших лавах. Загинув 08 червня 2023 році. Нагороджений медаллю Президента України «За участь в Антитерористичній операції» у 2016 році та орденом «За мужність» III ступеня у 2022 році.

Сергій народився і все життя прожив у Запоріжжі. В цивільному житті він безпосередньо доклався до архітектури рідного міста. Він брав участь та керував будівництвом та ремонтами на ПБК «Славутич», ПАТ «Запорізький трансформаторний завод», ПрАТ «Плутон», АТ «ВІТ», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»; капітальним будівництвом бізнес-центру «Eco Tower» і так званих веж-близнюків «Four Points by Sheraton» на бульварі Шевченка.

Вулиця Гагаріна символічно виходить з вулиці Патріотичної, на якій Сергій прожив останні 16 років, та дотична до вулиць Незалежної України та пр. Перемоги – за що й поклав своє життя Сергій Зорський – незалежність України та її Перемогу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У міській раді анонсували «гарячу лінію» з заступником мера Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-perejmenuvali-vulitsyu-gagarina/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top