У Запоріжжі переможці конкурсу «100 зелених дворів» готуються до реалізації своїх проєктів

Переможці проєкту-конкурсу «100 зелених дворів» отримали сертифікати на благоустрій дворів

Сертифікати на благоустрій дворів вже отримали мешканці ОСББ «Ранкові барви», що в Шевченківському районі, та ОСББ «Преображенського 7» у Хортицькому районі. Незабаром у дворах по вулиці Бочарова, 8 та проспекті Ювілейному, 19б з’являться нові дитячі площадки, спортивне знаряддя, зелені насадження та інше.

Двір без машин

Мешканці будинку №8 по вулиці Бочарова планують облаштувати прибудинкову зону в своєму дворі.

-Середина двору в нас буде вільна, — розповіла виконавчий директор ОСББ «Ранкові барви» Марина Гордиман. — Машин у дворі не буде. Ми влаштуємо там дві альпійські гірки та посадимо 10 туй. У дворі в нас буде три тренажери. Перед під’їздами викладемо тротуарну плитку, тому що вже дуже сильно вибитий асфальт і особливо літнім людям небезпечно ходити, вони можуть спіткнутися та впасти.

Мешканці будинку №8 по вулиці Бочарова

Складний вибір

Членами експертної ради конкурсу були активісти Партії Порядок. Вони кажуть, що боротьба за перемогу була дуже серйозна, бо призових місць було лише п’ять.

-Обирати було дуже складно, — підкреслив  член експертної ради, активіст Партії Порядок Сергій Самарський. — Всього надійшло 35 заявок. Всі такі чудові, такі нестандартні, презентації красиві. Було дуже важко. В ОСББ «Ранкові барви» була презентація дуже красива та грамотно оформлена. Проєкт також торкався дуже багатьох сфер життя в цьому дворі: комфорт, озеленення та безпека. А це саме те, чому ми приділяємо найбільше уваги.

вручение сертификатов победителям

Ще навесні проведення конкурсу «100 зелених дворів» у нашому місті було під питанням. Адже на роботу громадської спілки неабияк вплинув карантин.

-Важкувато реалізовувати проєкт, коли не можна людей збирати разом, — каже керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у Запоріжжі Олександр Балаба. — Наш принцип роботи – це спілкування з громадами, з сильними ОСББ, з крутими ком’юніті, в яких безліч ідей. Ми націлені на таку аудиторію.

Активісти Партії Порядок впевнені, що реалізувати все задумане та зробити свої подвір’я комфортнішими можливо завдяки бажанню та спільній праці.

-Це залежить від людей, — підкреслила активістка Партії Порядок Валентина Юрків. — Від їх енергійності, бажання та креативності. Ми зі свого боку допомагаємо ресурсами. Таким чином, ми хочемо об’єднатися і спільними зусиллями навести в місті порядок.

Надихнули сусіди

Весело та гамірно відзначали перемогу в конкурсі «100 зелених дворів» і в ОСББ «Преображенського 7». Взяти участь у проєкті надихнув успішний досвід сусідніх будинків.

-До участі в конкурсі підключилися два будинки, — розповіла голова ОСББ «Преображенського 7» Ольга Бикова. — Завдяки чудовим матусям, які займалися цим проєктом, ми отримали перемогу. Для нашого двору — це велике свято!

Перемогу вдалося вибороти також завдяки активному голосуванню, до якого долучилися сотні небайдужих. Місцеві із завзяттям розповідають, що вже найближчим часом з’явиться на їхньому подвір’ї.

победители ОСББ «Преображенського 7»

-У нас з’явиться тенісний стіл, нові гойдалки та гірка з хорошим покриттям, — каже мешканка буд. №19-б по пр. Ювілейному Уляна Авраменко. -У нас також буде встановлений спортивний комплекс для людей старшого віку, а також майданчик для літніх людей з лавочками та бордюрчиком.

вручение сертификатов победители ОСББ «Преображенського 7»

Зробити справжній розважально-спортивний комплекс для людей різного віку та вподобань можуть у кожному ОСББ чи ЖСК, кажуть активісти Партії Порядок. Варто лише взяти участь у конкурсі від «Зеленого центру Метінвест».

-Я вважаю, що це взагалі супер проєкт, — підкреслив активіст Партії Порядок Анатолій Остапенко. -Ми самі можемо зі своїх дворів робити європейські зони відпочинку для дітей та для всіх жителів будинків.

переможці-Не всі наші ОСББ зможуть поставити ту ж лавку чи урну, привести в порядок  дитячий майданчик, — додав активіст Партії Порядок Олександр Гончар. -Тому такі проєкти потрібні для наших будинків.

Активісти Партії Порядок впевнені, що спільними зусиллями можливо зробити життя запоріжців комфортнішим. Адже це — одне з головних завдань Порядку.

Читайте також: У Запоріжжі обрали переможців конкурсу «100 зелених дворів».

Сообщение У Запоріжжі переможці конкурсу «100 зелених дворів» готуються до реалізації своїх проєктів появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-peremozhtsi-konkursu-100-zelenih-dvoriv-gotuyutsya-do-realizatsiyi-svoyih-proyektiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top