У Запоріжжі перенесли проведення престижного конкурсу для молоді

Регіональний відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine перенесено через «червону» зону

З 27 по 29 жовтня у Запоріжжі мав пройти регіональний відбірковий етап престижного Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine 2021-2022 для молодих фахівців і школярів, який ще називають олімпійськими іграми для студентів і молодих працівників. Але в ці дні він не відбудеться.

Запорізька, як й інші області, які мали провести відбірковий етап WorldSkills Ukraine  у другій половині жовтня, але були віднесені до «червоної» зони карантину, мають перенести змагання. Провести їх пропонується після переходу області до «помаранчевої», «жовтої» або «зеленої» зони карантину. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України, який було розіслано регіональним організаторам конкурсу. Там також зазначено, що місцеві організатори мають повідомляти міністерство щодо нових дат і локацій проведення.

Обмеження на проведення заходів не застосовуються, якщо учасники мають негативні ПЛР-тести або пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Але дітей до 18 років у нас не вакцинують, а учасникам конкурсу від 16 років.

WorldSkills Ukraine

— Частина учасників конкурсу є неповнолітніми, — відмітила заступник начальника управління, начальник відділу кадрової роботи, професійної освіти та координації діяльності закладів освіти департаменту освіти і науки ОДА Людмила Поліщук. — Було прийнято рішення не про зміну формату заходу, а про перенесення терміну проведення першого — регіонального — етапу. Тому, що безпека дітей — для нас найголовніше. Наразі всі учасники попереджені. Скоріш за все конкурс відбудеться у листопаді-грудні цього року. Але точно зараз сказати важко. Чекаємо, як буде розвиватися ситуація.

Всього в регіональному відборі братимуть участь 102 учнів професійно-технічних закладів, студентів вишів і молодих працівників із Запоріжжя та області.

Довідка «Индустриалки»

WorldSkills Ukraine (WSU) — частина міжнародного конкурсу WorldSkills International, який проводиться у 85 країнах світу, Україна долучилася до участі в ньому у 2016 році. Генеральним партнером конкурсу вже шостий рік поспіль виступає Група Метінвест.

Конкурс складається з двох етапів — регіонального та всеукраїнського. Регіональний етап мав відбутися у жовтні-листопаді цього року, а фінал на національному рівні — у квітні-травні 2022 року.

Читайте також: Всеукраїнський конкурс з робочих професій став гарним стимулом для запоріжця.

Фото автора

Сообщение У Запоріжжі перенесли проведення престижного конкурсу для молоді появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-perenesli-provedennya-prestizhnogo-konkursu-dlya-molodi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top