У Запоріжжі перенесли засідання у справі Марченко – Пустоварова (подробиці)

20 вересня у Орджонікідзевському суді мало відбутися попереднє судове засідання у справі про розтрату бюджетних коштів шляхом зловживання службового становища за попередньою змовою осіб.

У числі підозрюваних фігурує заступник голови облради Владислав Марченко і його брат – підприємець Марк Марченко, а також заступник мера Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Досудове розслідування проводилося з 2017 року. Йшлося про зловживання на тендерах, за допомогою яких, за даними слідства, в Запоріжжі та Мелітополі Запорізької області було розтрачено близько 87 мільйонів гривень.

Колегія суддів обурилася тим, що з п’яти адвокатів братів Марченко тільки один присутній на засіданнях, а адвокат Сергій Барбашин клопотав про перенесення через свою зайнятість в іншій справі. Решта ж правозахисники ігнорують судові засідання і не повідомляють суд про причини неявки.

Судді заявили, що якщо це станеться повторно, то вони будуть змушені поскаржитися в адвокатську колегію. За підсумком адвокат Юрій Черкашин просив перенести засідання на підставі клопотання Барбашина і підтримати право обвинувачених на захист. Брати Марченко, Анатолій Пустоваров і його адвокат Ігор Чумаченко, а також прокурор Роман Парфьонов підтримали це прохання. За підсумком суд переніс засідання на іншу дату.

Джерело: 061

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-perenesli-zasidannja-u-spravi-marchenko-pustovarova-podrobici.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top