У Запоріжжі пересадили нирку від багатодітної матері до її сина — фото

Впродовж восьми років мешканець Вільнянська Леонід Дробоног боровся із нирковою недостатністю. Після того, як він переніс вірусне захворювання, раптово його здоров’я погіршилося.

Про це повідомляє «Суспільне Запоріжжя».

Леонід Дробоног відчув слабкість, біль в попереку, а також погіршення апетиту. Чоловік звернувся до сімейного лікаря, і після прийому пацієнта терміново направили до «Запорізької обласної клінічної лікарні».

«При такій патології людині необхідна замісна ниркова терапія. Це або постійний діаліз (процес механічної фільтрації, що використовується для видалення з організму токсинів, надлишків солі та рідини), або родинна трансплантація нирки», — пояснив журналістам завідувач відділення трансплантації та нефрології Микола Поляков.

У чоловіка є ще два брата та дві сестри, які зголосилися на пересадку органа. Однак 69-річна пані Тетяна — мати Леоніда — заперечила і сказала дітям, що донором має бути саме вона, оскільки не хоче боятися ще за когось із дітей:

«Коли діти дізналися, то кожен кричав: “Я краще піду, чого ти лізеш?” Але я сказала: «Я перша, не хочу за когось ще переживати».

До того ж, жінці довелося вмовляти сина:

“Скоріше… Я вмовляла сина… Тільки захворів, я почала казати: “Може, давай пересадку?” А він мені: “Мамо, ні, вони в мене не болять…»

Операція пересадки нирки від матері до сина відбулася успішно. Тетяна та Леонід почувають себе нормально і готуються до виписки.

До речі, це перша трансплантація у 2024 році, яку провели в обласній лікарні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-peresadyly-nyrku-vid-bahatoditnoi-materi-do-ii-syna-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top