У Запоріжжі перетин проспектів Соборного та Металургів перекрито – подробиці

На перехресті двох проспектів – Металургів і Соборного – почався капітальний ремонт зливової каналізації, яка знаходиться під проїжджою частиною в напрямку Заводського району.

Щоб отримати доступ до комунікацій і зняти асфальтове покриття, рух транспорту на цій ділянці припинено. Підрядники кажуть – це єдина можливість запобігти подальшому руйнуванню автомобільної дороги і будинків, які знаходяться поруч.

Ділянка дороги на перехресті проспектів Соборного та Металургів вже довгий час знаходиться під загрозою руйнування. Виною цьому – аварійний стан зливової каналізації, що не ремонтувалася протягом десятиліть. Через постійні підтоплення на дорозі з’являються провали, а будівля поруч – помітно осідає.

Для виконання робіт з 13 серпня перекрито рух на перехресті проспектів Соборного та Металургів до вулиці Добролюбова включно (смуга в напрямку Правого берега). У перші дні автомобільний рух регулюють представники поліції.

Обмеження діятиме до повного закінчення ремонтних робіт.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-peretin-prospektiv-sobornogo-ta-metalurgiv-perekrito-podrobici.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top