У Запоріжжі під виглядом «реабілітації» знущалися над залежними людьми

Як повідомляють у прес-службі обласного управління Нацполіціїї, «реабілітаційний центр» працював в орендованому у Дніпровському районі двоповерховому будинку. І працював він за класичною схемою: власник «закладу» тримав підопічних, людей з залежностями, під замком, змушував їх працювати та забирав зароблені гроші, а за непокору їх били.

Роботу «центру» організувала група зловмисників, між членами якої чітко розподілялися ролі. Одні були наглядачами, інші – «менеджерами», що підтримували контакти з родинами пацієнтів. У самому «центрі» перебували 14 осіб. Усі – мешканці Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей.

І тримали людей у закладі проти їх волі, не проводячи ані справжніх лікувань, ані навіть медичних обстежень. Дозволів на діяльність керівник цієї установи також не мав. Але за перебування одного «хворого» у будинку вимагав від 4 до 7 тисяч гривень на місяць.

У будинку, де працював «центр», вже провели обшуки. Тут вилучили документи на заручників, чорнові записи, комп’ютерну техніку та інші речові докази.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження та ведеться розслідування.

Читайте також: На Запоріжжі викрили шахрайський кол-центр

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-pid-vigljadom-reabilitacii-znushhalisja-nad-zalezhnimi-ljudmi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-pid-vigljadom-reabilitacii-znushhalisja-nad-zalezhnimi-ljudmi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top