У Запоріжжі пішов з життя символ епохи — Іван Залужний

Сьогодні вранці пішов з життя символ епохи — Іван Аникійович Залужний.
Чоловік прожив 103 роки, для запоріжців він був справжнім уособленням сили, волі, героїзму та свідомого погляду на історичні події.

На долю цього шанованого чоловіка випало багато випробувань, у молодому віці був призваний на військову службу, воювати довелося під Сталінградом та на Далекому Сході. По закінченні війни,  відбувався тривалий процес відновлення країни та реабілітації, що безперечно позначилося на добробуті українських сімей. Іван залужний дослужився до капітана I рангу, а по закінченні війни продовжив службу в армії.

Іван Залужний виховав доньку Галину, а пізніше вкладав свою душу та хоробре серце в онука Івана, якого назвали на честь діда-героя. Іван Залужний старший пройшов усе і сьогодні святкує 100-річчя, а життя його 23-річного онука забрала російська агресія. Після трагічних подій в родині Івана Залужного, чоловік неодноразово закликав почесних ветеранів війни зупинити дії диктатора Путіна.

Сьогодні, мешканці Запоріжжя вітають поважного ветерана зі святом. Низький уклін Вам, Іване Оникійовичу за героїзм,  патріотизм та онука-героя, який віддав життя за вільну Україну!

Запоріжжя втратило справжнього сина України.
Глибокі співчуття рідним і близьким Івана Аникійовича Залужного! Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-pishov-z-zhyttia-symvol-epokhy-ivan-zaluzhnyy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top