У Запоріжжі після карантину відновив роботу сервісний центр

Відвідати центр можна за попереднім записом. Одна з найбільш популярних послуг, якою користуються відвідувачі, це заміна тимчасового посвідчення водія. Втім, для цього зовсім не обов’язково їхати в сервісний центр та писати заяву, зазначили працівники.

Поки сервісний центр був закритий на карантин, багато відвідувачів не склали практичний іспит з водіння. Тепер їм необхідно просто прийти в сервісний центр та завершити розпочате.

В середньому кожним сервісним центром МВС за добу надається приблизно шістдесят різноманітних послуг. Найбільш популярні — це реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, а також послуги пов’язані з видачею водійських посвідчень. Але за можливості співробітники закликають відвідувачів утриматись від фізичного перебування в центрах та користуватись електронними послугами на сайті відомства.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-pislja-karantinu-vidnoviv-robotu-servisnij-centr/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-pislja-karantinu-vidnoviv-robotu-servisnij-centr

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top