У Запоріжжі планується концерт виконавця, який виступав у ДНР та був противником Майдану

Мова йде про репера Тіпсі Тіпа (Олексій Антіпов), який виступав на реп-фестивалі у ДНР. Афішу про виступ виконавця у Запоріжжі опублікував один з концертних майданчиків,  але офіційного продажу квитків не було.

Як пише «Перший Запорізький» на сторінці в соцмережах у артиста не було жодних анонсів чи афіш. Журналісти зв’язались з адміністрацією клубу аби дізнатись чи відбудеться там виступ. У закладі відповіли стверджувально.


Ще 2014 реперу було заборонено виступати на території України, окрім власного міста. Такі заборони були пов’язані з позицією виконавця відносно країни-агресора та діяльністю в соцмережах.

Як розповів Олексій в інтерв’ю rap.ua він привітав своїх підписників 9 травня та опублікував георгіївську стрічку (забороненого в України символу). В інтерв’ю він також назвав себе “етнічно російським українцем”. Більше того, виконавець мав виступ в ДНР у 2017-му і змагався на російському батловому майданчику в листопаді 2014-го. У вищезазначеному інтерв’ю він говорить, що “Україні вигідніше мати дружні відносини з Росією”, а “Україна, Росія і Білорусь – один слов’янський народ”.

У тому ж виданні є публікація за листопад 2013-го де репер жорстко висловився про Майдан та людей, які там стояли. Виконавець назвав усе «спектаклем», а учасників – недоумками, яких просто оманули.

«Ті, хто на Майдані волають “За євроінтеграцію” – це вороги народу. Є оплачені, а є просто недоумкуваті. “Недоумкуваті” – може, це різкувато. Швидше  ті, кого вдалося обдурити. Нам би в ТС (Митний союз з Росією, Білоруссю і Казахстаном – прим.), а не в ЄС», – прокоментував події Майдану репер.

Ще 2012 репер випустив трек «Пружина вистрелить», в якому розповів про бандитський режим влади того часу. Що сталось з позицією виконавця через рік – невідомо.

Сообщение У Запоріжжі планується концерт виконавця, який виступав у ДНР та був противником Майдану появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-planuietsja-koncert-vikonavcja-jakij-vistupav-u-dnr-ta-buv-protivnikom-majdanu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top