У Запоріжжі планують перевезення пасажирів у транспорті за ковід-сертифікатами: що відомо

Сьогодні, 27 жовтня, у міській раді відбулася нарада з питань епідемічної ситуації в місті, присвячена організації роботи промислових підприємств в умовах «червоної» зони, а також активізації проведення вакцинації працівників підприємств, повідомили у прес-службі мерії.

Директорка департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова розповіла, що рівень захворюваності наразі більший, ніж був раніше, коли Запоріжжя знаходилося в «червоній зоні», а кількість смертей збільшилася втричі. За останні два тижні в лікарнях міста додали 600 ліжко-місць, забезпечених подачею кисню, але й навіть із цим, лікарні в деякі дні заповнені майже на 100%.

— Рівень захворюваності критичний і за прогнозами, це ще не пік. Наразі працює 11 центрів масової вакцинації населення, відкрито пункт у Міжнародному аеропорту «Запоріжжя», завтра запрацює й на залізничному вокзалі «Запоріжжя-1». Закликаю вас щоденно проводити температурний скринінг працівників і не допускати до роботи хворих, аби не наражати на небезпеку інших, — зазначила Вікторія Ушакова.

Перший заступник міського голови Олександр Власюк повідомив, що для припинення росту захворюваності в місті розглядається варіант перевезення пасажирів у транспорті за ковід-сертифікатами, принаймні в вихідні.

— На промислових підприємствах міста працює багато запоріжців, тому необхідно активізувати роботу з вакцинації працівників і організувати спеціальні перевезення. Всіх, кого можна – перевести на дистанційну роботу. Місто готове надати бригади медиків для проведення вакцинації на підприємствах, — підкреслив Олександр Власюк. Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-planuiut-perevezennia-pasazhyriv-u-transporti-za-kovid-sertyfikatamy-shcho-vidomo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top