У Запоріжжі почали службове розслідування через закрите в гімназії укриття

Днями, 23 січня, під час повітряної тривоги 23 січня в гімназії №45 у Запоріжжі стався інцидент. Мешканка сусіднього з навчальним закладом будинку не відразу змогла потрапити в укриття гімназії, бо двері були зачинені.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

У міськраді повідомили, що за цим фактом почали службове розслідування. Комісія, яка складається з представників департаменту освіти та науки міськради, має з’ясувати всі обставини інциденту.

У гімназії №45 капітальний ремонт завершився у грудні минулого року, а зараз відбуваються процеси, пов’язані з введенням укриття в експлуатацію. Але навіть при цьому має бути цілодобово забезпечений вільний доступ до укриття для всіх містян.

Навіть під час виконання ремонтних робіт, поточних чи капітальних, за винятком, наприклад, робіт з укладання підлоги, повинен надаватися безперешкодний доступ населення до укриттів у закладах освіти, — повідомила директорка департаменту освіти та науки міськради Юлія Погребняк. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Запоріжжі оновили ще одне укриття в навчальному закладі: як воно виглядає (ФОТО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-pochali-sluzhbove-rozsliduvannya-cherez-zakrite-v-gimnaziyi-ukrittya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top