У Запоріжжі поліція приховує подробиці резонансного вбивства викладача

Зникнення, а потім і вбивство запорізького викладача набуло резонансу не лише у місті, а й у всій Україні. Занадто багато питань було, щодо причин та випадкового виявлення тіла.

Журналістам Regionnews стало відомо про деякі подробиці, але поліція чомусь приховує такі важливі деталі. Як виявилось той, хто вчинив таке – знаходиться в СІЗО і дуже бажає вийти на свободу.

Інформація про зникнення професора була оприлюднена, але про пошуки мови чомусь не йшло. Як розповіли волонтери – поліція не давала орієнтувань на пошуки зниклого. Більше того і самостійно не надавали суспільству жодної інформації про пошуки Луайя.

Знайшли чоловіка вночі в лісосмузі під Володимирським. З’являється питання, що там випадково могла робити поліція ще й посеред ночі? Тіло чоловіка знайшли близько 2-ї ночі.  Можливо правоохоронці знали де шукати? Чи можливо таке після майже 4-х місяців пошуків?

З власних джерел Regionnews стало відомо, що викладача вбили за декілька днів до того, як знайшли тіло. Тобто, Луай 3 місяці знаходився в руках злодіїв, у невідомо яких умовах. Стало відомо, що чоловіка задушили. І підозрюваного в організації вбивства затримали, вірогідно, ще тоді, коли Луай був живим.

Редакція спрямувала запит до правоохоронців, але відповіді на запитання про причини і час вбивства, експертизу та затриманих журналісти не отримали. На жодне із запитань не відповіли, посилаючись на таємницю слідства.

Документ: Regionnews

В мережі вже є публікація про те, що могло стати причиною  вбивства і кому міг заважати професор університету. Окрім викладацької діяльності,  Луай Муц, мав ще посередницьку – влаштовував іноземних студентів до запорізьких ВНЗ. Скоріш за все саме його діяльність і стала причиною вбивства.

Сподіваємося, журналісти та суспільство рано чи пізно почують офіційні відповіді на запитання із нашого запиту, хоча б для того, щоб мати розуміння того, що відбувається у їх рідному місті.

Нагадаємо, 10 листопада в Запоріжжі зник професор Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету Луай Файсал Муц. Чоловік вийшов з будівлі університету після лекцій та більше на робочому місці не з’явився.

Журналістам Forpost власні джерела у правоохоронних органах повідомили, що чоловіка знайшли мертвим. Його тіло в одній білизні закопали в лісосмузі поблизу с. Володимирівське Широківської ОТГ.

З професором попрощались біля корпусу Запорізького національного університету, в якому викладав професор.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-policziya-prihovuie-podrobiczi-rezonansnogo-vbivstva-vikladacha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top