У Запоріжжі поліція розслідує ситуацію з булінгом у школі: перші результати

Мова йде про резонансну справу з булінгом у 28 гімназії в Запоріжжі. Минулого тижня з’являлась інформація про те, що в школі №28 однолітки зґвалтували хлопця. Правоохоронці розпочали розслідування, адже і справа розголосу набула, і бабуся заяву спрямувала.

Сьогодні з’явились результати розслідування. Правоохоронці повідомили, що інформація, яку поширили в мережі не відповідає дійсності.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Запорізькій області.

Факт зґвалтування, не підтвердився. У учасників події та свідків взяли покази, а також провели медичний огляд, Попередньо за результатами перевірки складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Правоохоронці з незалежними психологами зараз проводять перевірку,  щодо булінгу у закладі.

Нагадаємо, що місцевий блогер опублікував інформацію від рідних хлопця. Як виявилось, 5-класник розповів, що його у школі намагались зґвалтувати пляшкою. До школи одразу поїхали працівники правоохоронних органів.

Сообщение У Запоріжжі поліція розслідує ситуацію з булінгом у школі: перші результати появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-policija-rozsliduie-situaciju-z-bulingom-u-shkoli-pershi-rezultati.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top