У Запоріжжі помер молодий волонтер, який допомагав українським військовим з самого початку війни на Донбасі (фото)

В результаті онкологічного захворювання помер 25-річний волонтер Антон Горбенко. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив військовий ЗСУ Іван Мирний.

Волонтер допомагав українським військовим з самого початку війни на Донбасі. Помер, не виходячи з коми, 19 січня.

“Горбенко Антон Григорович 25 років, волонтер, водій. Війна з 14 по 16. Помер не виходячи з коми в наслідок онкології в Запоріжжі 19.01.19 в 6.30 . Війна, хвороба, смерть. Наодинці. Не забувайте Наших. Не забивайте на Наших. Я хочу щоб ми залишалися безсмертними воїнами, і найголовніший Наш ворог це забуття. Честь полеглим!”, – написав Мирний.

Антон Горбенко на фото з гіпсом

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що 17 січня в зоні проведення військових дій загинув 49-річний боєць з Мелітополя Олег Будник. 20 січня стало відомо про смерть ще одного військового із Запорізької області Сергія Китайця. Він демобілізувався й повернувся додому, але в нього не витримало серце.

Читайте також: Слишком поздно: лев, которого доставили из Донецкой области в Васильевку, умер от истощения

Сообщение У Запоріжжі помер молодий волонтер, який допомагав українським військовим з самого початку війни на Донбасі (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-pomer-molodij-volonter-jakij-dopomagav-ukrainskim-vijskovim-z-samogo-pochatku-vijni-na-donbasi-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top