У Запоріжжі понад 10 закладів працювали всупереч обмеженням карантину «вихідного дня»

У Запоріжжі за порушення карантину вихідного дня в суботу припинили роботу 20 закладів. На керівників склали адміністративні протоколи. Про це повідомляє Національна поліція в Запорізькій області.

У суботу поліція перевірила понад тисячі закладів у місті. Припинили діяльність 20 закладів, які працювали всупереч карантину – закладів торгівлі, громадського харчування, закладів, що надають побутові послуги та послуги з розміщення громадян.

На керівників закладів склали 20 протоколів за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі справи про адміністративні порушення будуть розглянуті в судах.

Нагадаємо, на виїзді з села Володимирівка Михайлівського району було помічено невідомих людей на машині з прицепом, наповненим свіжоспиленими дровами. Запорізький волонтер влаштував погоню за чорними лісорубами.

Сообщение У Запоріжжі понад 10 закладів працювали всупереч обмеженням карантину «вихідного дня» появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-ponad-10-zakladiv-pracjuvali-vsuperech-obmezhennjam-karantinu-vihidnogo-dnja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top