У Запоріжжі поранені захисники потребують допомоги донорів

У Запоріжжі є нагальна потреба у донорській крові (усі групи крові) для поранених захисників України та людей, які отримали поранення внаслідок жорстоких обстрілів міста та запорізьких селищ з боку російських нацистів.

Запорізький обласний центр служби крові заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка — то довідку про місце реєстрації).

Для уникнення черг та забезпечення ефективного процесу донорів просять узгоджувати візит з працівниками Служби крові, за телефонами: 061-224-60-79, 061-289-81-91.

Адреса центру: вул. Жаботинського, 32.

Перед здачею крові лікарі наполегливо просять дотримуватись так званої «дієти донора»:

Нагадаємо, чотири людини загинуло, понад тридцять людей отримали поранення різної ступіні важкості  – такі наслідки ракетних ударів російських військових по Запоріжжю 5 квітня.

Серед них запорізька кореспондентка інформагенції «Укрінформ» Ольга Звонарьова, яка отримала важке поранення. Пані Ольга досі знаходиться у лікарні, попереду ще кілька операцій та довгий період реабілітації. Запоріжанка потребує допомоги, тому у Запоріжжі оголосили збір коштів для журналістки.

Карта Ольги Звонарьової  —  5363 5420 1860 6351

Або  —  https://send.monobank.ua/jar/8XU3Rtf3gt

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-poraneni-zakhysnyky-potrebuiut-dopomohy-donoriv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top