У Запоріжжі посилюють фільтраційні заходи: названа причина

Від сьогодні, 3 травня, у Запоріжжі посилюють фільтраційні заходи й патрулювання вулиць.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Так, посилення безпекових заходів пов’язано з настанням Великодніх свят. У неділю, 5 травня, в Україні святкують Великдень, а згодом також поминальні дні.

Ми розуміємо, що ворог намагатиметься завадити мешканцям Запоріжжя і області проводити святкування, тому ми посилюємо фільтраційні заходи, будуть посилено працювати співробітники поліції, щоб забезпечити правопорядок, — зазначив Федоров.

Разом з цим, жителів Запоріжжя й області закликають не відвідувати церкви на Великдень, а долучатися до богослужінь онлайн, оскільки можливі провокації під час свят. Також вірян закликають виявляти особливу пильність та обережність при використанні свічок — тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути.

Не залишати без нагляду церковні атрибути (лампадки та запалені свічки). Це є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Жителів Запоріжжя закликають не відвідувати храми на Великдень, — звернення єпископа Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-posilyuyut-filtratsijni-zahodi-nazvana-prichina/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top