У Запоріжжі постійно змінюють правила щодо виплат надбавок лікарям, котрі боряться з COVID-19

У Запоріжжі лікарям, котрі борються з COVID-19, не виплачують обіцяні доплати до зарплат.

Про це у своєму дописі на Фейсбук повідомила лікар виїзної бригади ШМД Дніпровського району Юлія Семенюк.

Дівчина наголошує на тому, що ніяких надбавок до зарплати деякі з лікарів не отримують. “Кожного разу вигадують щось нове. То платять тільки за прямий контакт, який ти ще маєш відстежувати, нагадувати та деколи доказувати. То роблять одну бригаду на зміну, щоб якомога менше людей отримали надбавку. А тепер надбавку в розмірі одного окладу можна отримати, якщо ти возив до 10-ти ковідних, більша надбавка – коли возив більше 10-ти”, – коментує Юлія.

Заробітня платня, котру отримала Юлія
Заробітня платня, котру отримала Юлія

Варто зауважити, що нещодавно, Анатолій Сидоренко, перший заступник вільної спілки медичних працівників України, у своєму інтерв’ю зауважив: “Лікарі, котрі обслуговують пацієнтів з COVID-19, отримують надбавки розміром до трьох окладів. Тобто близько 20-25 тис. грн”.

Кожного дня в Україні коронавірусною хворобою заражається велика кількість медпрацівників. Зокрема, за останню добу зафіксували 590 таких випадків. Про це повідомляє МОЗ. Дуже прикро, що обіцяні доплати до зарплат так і не надходять до героїв нашого часу.

Сообщение У Запоріжжі постійно змінюють правила щодо виплат надбавок лікарям, котрі боряться з COVID-19 появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-postijno-zminjujut-pravila-shhodo-viplat-nadbavok-likarjam-kotri-borjatsja-z-covid-19.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top