У Запоріжжі повідомили про відновлення руху по проспекту Соборному

У Запоріжжі відкрили рух транспорту по проспекту Соборному: він був перекритий через ракетний обстріл житлового будинку.

Про це інформує Акцент з посиланням на сайт Запорізької міськради.

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, що 21 жовтня рух комунального громадського транспорту буде організовано за затвердженими маршрутами, зокрема по проспекту Соборному.

«За інформацією управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради, 21 жовтня з 5:00 до 22:30 роботу громадського транспорту заплановано наступним чином», — йдеться в повідомленні.

тролейбусні маршрути:

— №3, 8, 9, 11, 14, 17 працюють відповідно до затверджених маршрутів.

трамвайні маршрути:

— № 3, 10, 12, 14, 15, 16 працюють відповідно до затверджених графіків.

Перевезення пасажирів автобусами здійснюватиметься за маршрутами:

— №7; №17; №18; №29; №34; №34а (з 01.09.2023 рейс з зупинки «Станція Фільтрова» о 16 год. 55 хв. перенесено на 17 год. 10 хв.); №38 (рейси); №39; №56; №59; №72; №86; №94; №98 (рейси, з кінцевою зупинкою «вул. Гарнізонна») відповідно до затверджених схем.

Час роботи транспорту вказано, з урахуванням часу заїзду до місць зберігання рухомого складу.

У зв’язку з військовою агресією можливі зміни в роботі громадського транспорту.

Як раніше інформував Акцент, у міськраді попередили жителів Запоріжжя про тимчасове закриття руху: названо ділянку дороги. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У центрі Запоріжжя тимчасово закрили рух всього транспорту: у міськраді назвали ділянку Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-povidomili-pro-vidnovlennya-ruhu-po-prospektu-sobornomu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top